Çadırcı Kalıp

Çadırcı Kalıp 2000 yılından beri süregelen tecrübesi,eğitimli kadrosuyla ambalaj kalıpları sektöründe sürekli gelişerek alanında uzmanlaşmıştır.

Yurt içi ve Yurt dışındaki müşterilerine her türlü ince cidar ambalaj kalıpları ve beyaz eşya kalıpları konusunda hizmet vermektedir.

Çadırcı Kalıp Plastik Enjeksiyon San. Tic. Ltd. şirketi müşteri memnuniyeti ilkesi, kaliteli ve sorunsuz ürünleriyle IML ve beyaz eşya sektöründe lider kuruluşlardan biri olmaya adaydır.

Yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda projelerimiz CAD-CAM ofislerimizde tasarlanmakta, her türlü kalıp analizleri yapılarak CNC frezelerimizde işlenerek kalıp hazır hale getirilmektedir. Kalıp bittiğinde her türlü testleri yapıldıktan sonra müşteri onayıyla teslim edilmektedir. Ürettiğimiz kalıplar en az 1 sene boyunca garantimiz altındadır.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren,Bir Şirket Olarak Anılmak.

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir.Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.