Hakkımızda

ANASAYFA HakkımızdaHakkımızda


Çadırcı Kalıp Plastik Enjeksiyon San. Tic. Ltd. şirketi 2010 yılından beri ambalaj, ince cidar ve tek kullanımlık kalıplar konusunda süregelen tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla sektörde kendini sürekli geliştirerek alanında uzmanlaşmış ve lider firmalardan birisi olmuştur.

Firmamız üretim teknolojisini ve tesislerini hep güncel tutmakta ve geliştirmekte olup şu anda en modern sanayi sitelerinden biri olan Trios 2023'de kalıp tasarım aşamasından ürün test aşamasına kadar kendi imkanlarıyla yapabildiği 2.400 m2 fabrikasında hizmet vermektedir.

Sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini her zaman ön planda tutarak üretim sonrasında da müşterilerimize gerekli servis desteğini sunduğumuz kalıplarda ana hedefimiz yüksek kalite ve uzun ömürdür.

Üretimimizin %70'inden fazlasını ihracatın oluşturduğu projeler CAD-CAM ofislerimizde tasarlanmakta ve son teknoloji CNC işleme merkezlerinde işlenmektedir.

Müşterilerimiz için deneyimli teknisyenlerimiz tarafından kalıplar hazırlanıp baskı aşamasına getirildikten sonra da kendi plastik enjeksiyon makinelerimizde test edilerek müşteri onayına sunulmaktadır. Kalıplarımız satış sonrasında da Çadırcı Kalıp garantisi altındadır.